Створення сайтів будь-якої складності


Саме будь-якої. За багато років роботи в цій області ми досягли значних результатів. Ми знаємо специфіку різного роду бізнесів і успішно застосовуємо самі передові методи і технології.

Варто відзначити, що ми з задоволенням займаємося розробкою:


Позиціонування і структура.

Помилково вважати, що навіть просто хороший сайт можна зробити легко, швидко і місцями недорого. Наша спільна задача — за мінімум кліків довести вашого потенційного споживача до вибору на Вашу користь.

З самого початку проекту у нас з Вами починається велика шахова партія. У вас є свої думки, а у нас є своя стратегія і досвід. Практика показує: дуже часто наш новий клієнт "не крутиться" в цій історії і по ходу реалізації проекту дізнається від нас багато нового і цікавого. Притому до підписання контракту — це наш невеликий секрет.


Дизайн

Тут зовсім коротко. З дизайном у нас завжди було дуже пристойно. Ми звикли робити красиво і зручно. Загалом, як це кажуть, естетично і по європейськи.

Програмування

Це страшне слово. Багато в чому і для багатьох незрозуміле. Наша порада: тут не треба нічого розуміти. При роботі над проектом, балом правлять аудит, аналітика і, як не дивно, логіка простих речей. Програмістам лише залишається все це реалізувати. І неважливо — ціною яких зусиль. Тому наші колеги мало сплять і багато матюкаються. Однак їм подобається усвідомлювати, що, прокинувшись завтра, їм знову доведеться зробити нову технологічну революцію. У кодовому еквіваленті.

Підтримка сайтів

Зробив діло, гуляй сміло? Після розробки власного сайту багато клієнтів трохи видихають. Мовляв, завершили, велика робота позаду.
Однак, це помилка. Новий сайт починають відвідувати живі люди. А їм потрібне життя, емоції і, зрештою, увагу і любов. Чи не намалював квіточку до 8 березня на головній сторінці, вважай — втратив жіночу аудиторію. А якщо Новий рік на носі?

Наш відділ технічної підтримки відрізняється завидною творчістю, розумом і кмітливістю. Тому ми з радістю беремо на себе відповідальність за майбутнє і успіх нашого з Вами спільного проекту.

Ми:
  • робимо кастинг Дідів Морозів;
  • малюємо їм гарні рожеві вуса;
  • пишемо полум'яні промови;
  • готуємо квіти на майбутє 8-е березня. Природно, заздалегідь.

А якщо по-чесному, то ми вирішуємо будь-які стратегічні і технічні завдання з розвитку інтернет-проектів. Від відтворення банера, до аудиту нових сервісів, аналітики поведінки користувачів і навантажувального тестування.
Складнощами сюжетів на підтримці інтернет-проектів нас не злякаєш. І це ще один з наших секретів.